Informace

Novinky

 • ANDRÉ RIEU
  ANDRÉ RIEU

  01.06.2018 ANDRÉ RIEU je nizozemský houslista, skladatel, kapelník a...

  4 590 Kč
 • Imagine Dragons
  Imagine Dragons

  16.04.2018 Imagine Dragons je americká indie rocková hudební skupina...

  3 590 Kč

AS Řím

Fotbalový klub vznikl sloučením tří městských klubů v roce 1927 (Roman FC, Alba-Audance Roma a Fortitudo-Pro Roma) hrající tehdejší italskou fotbalovou ligu. O toto sloučení se postaral Italo Foschi, aby mohl konkurovat silnějším týmům ze severu Itálie. Tak vznikl klub s celým názvem Associazione Sportiva Roma, česky nazýván AS Řím. Klub hraje d...

Fotbalový klub vznikl sloučením tří městských klubů v roce 1927 (Roman FC, Alba-Audance Roma a Fortitudo-Pro Roma) hrající tehdejší italskou fotbalovou ligu. O toto sloučení se postaral Italo Foschi, aby mohl konkurovat silnějším týmům ze severu Itálie. Tak vznikl klub s celým názvem Associazione Sportiva Roma, česky nazýván AS Řím. Klub hraje domácí zápasy na stadionu Olimpico v Římě. Zažil řadu úspěchů v domácím prostředí i v mezinárodních soutěžích. AS Řím se stal 3x mistrem domácí série A. A několikrát se stal vícemistrem. V národních soutěžích dále vyhrál devětkrát italský Pohár a dvakrát italský Superpohár. Na mezinárodní scéně vyhrál klub jednou Anglo-italský pohár a Pohár veletržních měst, tedy předchůdce UEFA.

Zobrazit

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

MS V ATLETICE 2017

Dobry den paní Kukulová,

Diky za zajištění akce v Londýně,vše dopadlo k naší spokojenosti, včetně umístěni vstupenek. Počasí bylo rovněž pěkné, zcela neaglické, tedy slunečné.

AC MILAN - JUVENTUS TURIN 2016

Dobrý večer,

posílám pár fotek ze zápasu AC – JUVE 23.10.2016, který jste nám zprostředkovali.

Byl to nezapomenutelný zážitek.

Děkujeme.

Vladimír a Jakub Tichý

WIMBLEDON 2016

Dobrý večer paní Kukulová,dlužím Vám velké poděkování za nádherný zážitek z finále mužů ve Wimbledu letošního roku.

Přeji krásný zbytek léta a srdečně zdravím,

Volejníčková

MONTE CARLO ROLEX MASTERS 2016

Dobrý den,

chtěl jsem Vám sdělit, že zájezd do MC se vydařil po všech stránkách. Počasí, ubytování i sportovní výkony borců byly vynikající. Porážka Djokoviče od Veselého byl bonus.

S pozdravem

Spálovský Antonín

WIMBLEDON 2015

Zdravím, paní Kukulová,

během našeho pobytu v Londýně v hotelu Millenium v Chelsea a naší návštěvy tří dnů tenisového turnaje Wimbledon 2015 proběhlo vše bez nejmenším problémů.

Vrbíkovi