Fotbal

Fotbal z anglického slova football, foot = noha, ball = míč, též kopaná je nejpopulárnější kolektivní míčová hra na světě. Fotbal vznikl ze starých míčových her bez přesných pravidel.  Začátkem 19. století se začal organizovaně hrát ve Velké Británii. V 80 letech 19. století se rozšířil do Evropy a Jižní Ameriky.  V roce 1904 byla založena  v Pa...

Fotbal z anglického slova football, foot = noha, ball = míč, též kopaná je nejpopulárnější kolektivní míčová hra na světě. Fotbal vznikl ze starých míčových her bez přesných pravidel.  Začátkem 19. století se začal organizovaně hrát ve Velké Británii. V 80 letech 19. století se rozšířil do Evropy a Jižní Ameriky.  V roce 1904 byla založena  v Paříži Mezinárodní Federace Fotbalu - FIFA.  Do Čech pronikl fotbal v 80 letech 19. století.  V roce 1900 byl fotbal poprvé na Olympijských hrách a v roce 1930 se uskutečnilo první MS v Urugayi.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 25 – 36 z 288 položek
Zobrazeno 25 – 36 z 288 položek

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

MS V ATLETICE 2017

Dobry den paní Kukulová,

Diky za zajištění akce v Londýně,vše dopadlo k naší spokojenosti, včetně umístěni vstupenek. Počasí bylo rovněž pěkné, zcela neaglické, tedy slunečné.

AC MILAN - JUVENTUS TURIN 2016

Dobrý večer,

posílám pár fotek ze zápasu AC – JUVE 23.10.2016, který jste nám zprostředkovali.

Byl to nezapomenutelný zážitek.

Děkujeme.

Vladimír a Jakub Tichý

WIMBLEDON 2016

Dobrý večer paní Kukulová,dlužím Vám velké poděkování za nádherný zážitek z finále mužů ve Wimbledu letošního roku.

Přeji krásný zbytek léta a srdečně zdravím,

Volejníčková

MONTE CARLO ROLEX MASTERS 2016

Dobrý den,

chtěl jsem Vám sdělit, že zájezd do MC se vydařil po všech stránkách. Počasí, ubytování i sportovní výkony borců byly vynikající. Porážka Djokoviče od Veselého byl bonus.

S pozdravem

Spálovský Antonín

WIMBLEDON 2015

Zdravím, paní Kukulová,

během našeho pobytu v Londýně v hotelu Millenium v Chelsea a naší návštěvy tří dnů tenisového turnaje Wimbledon 2015 proběhlo vše bez nejmenším problémů.

Vrbíkovi