O nás

Již desátým rokem Vám přinášíme nevšední sportovní a kulturní zážitky v podobě standardních a VIP vstupenek na mezinárodní akce roku. Klademe vysoký důraz na osobní přístup ke každému klientovi. Naše nabídka je ve většině případů tvořena klientům na míru, dle jejich specifických požadavků. Náš tým se skládá z profesionálních pracovníků s osobními zkušenostmi z oblasti hospitality services, hostess services, sportovního marketingu a v neposlední řadě jsme všichni velkými sportovními nadšenci.

Nechte se okouzlit jedinečnou atmosférou plného stadionu fanoušků a zažijte ten mrazivý pocit sladkého vítězství Vašeho oblíbeného týmu či sportovce. Zazpívejte si své oblíbené šlágry
s hvězdami pop/rock music světového kalibru, setkejte se osobně se svými idoli ve V.I.P. prostorách a ochutnejte kulinářské umění předních evropských šéfkuchařů.

Fotbalovým fanouškům na sezónu 2017/2018 již tradičně nabízíme různé kategorie vstupenek na Premier League, Bundesligu, La Ligu, Serii A, Ligue 1 a také přinášíme novinky v podobě fotbalové Primeira League (portugalská liga). Připravujeme nabídku standardních a VIP vstupenek na MS ve fotbale 2018 do Ruska, na všechny kola Ligy Mistrů a Evropské Ligy 2017/2018.

Hokejovým fanouškům pro sezónu 2017/2018 nabízíme zakoupení VIP vstupenek na domácí zápasy HC Sparty Praha v pražské O2 aréně v rámci Extraligy ledního hokeje s luxusním cateringem a neomezenými nápoji!

Tenisovým nadšencům jako každým rokem zprostředkujeme pobyt na všech 4 grandslamech (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open) a společně podpoříme týmové zápasy ve Fed Cupu a Davis Cupu.

Dáma sportu - atletika si pro nás letos připravila krásný dárek v podobě konáni IAAF Kontinentálního poháru v Ostravě ve dnech 8.-9.9.2018. Kde jinde než na krásně zrekonstruovaném Městském stadionu ve Vítkovicích vidět nejlepší atlety světa. V nabídce pro Vás máme balíčky na 2 noci s ubytováním ve 3* nebo 4* hotelech a vstupenkami na hlavní tribunu!

A samozřejmě nesmíme opomenout u nás v posledních letech tak populární biatlon. V prosinci 2018 se do Nového Města na Moravě vrátí závody světového poháru a pro fanoušky tohoto dech beroucího sportu jsme připravili jako již tradičně balíčky vstupenek s ubytováním v blízkosti stadionu!

Nechte se hýčkat luxusem a svěřte se specialistům na jedinečné zážitky!!!