Již sedmnáctým rokem Vám přinášíme nevšední sportovní a kulturní zážitky v podobě standardních a VIP vstupenek na mezinárodní akce roku. Klademe vysoký důraz na osobní přístup ke každému klientovi. Naše nabídka je ve většině případů tvořena klientům na míru, dle jejich specifických požadavků.

Náš tým se skládá z profesionálních pracovníků s osobními zkušenostmi z oblasti hospitality services, hostess services, sportovního marketingu a v neposlední řadě jsme všichni velkými sportovními nadšenci.

20231029_161033.jpg

Nechte se okouzlit jedinečnou atmosférou plného stadionu fanoušků a zažijte ten mrazivý pocit sladkého vítězství Vašeho oblíbeného týmu či sportovce.

Zazpívejte si své oblíbené hity s hvězdami pop/rock music světového kalibru, setkejte se osobně se svými idoly ve VIP prostorech a ochutnejte kulinářské umění předních evropských šéfkuchařů.

Fotbalovým fanouškům na sezónu 2023/2024 již tradičně nabízíme různé kategorie vstupenek na Premier League, La Ligu, Serii A, Bundesligu, Ligue 1. Nabízíme standardní a VIP vstupenky na všechny kola Ligy Mistrů a Evropské Ligy 2023/2024.

Hokejovým fanouškům pro sezónu 2023/2024 nabízíme zakoupení VIP vstupenek na domácí zápasy HC Sparty Praha v pražské O2 aréně v rámci Extraligy ledního hokeje s luxusním cateringem a neomezenými nápoji!

Tenisovým nadšencům jako každým rokem zprostředkujeme pobyt na všech 4 grandslamech (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open) a společně podpoříme naše týmy v Billie Jean King Cupu a Davis Cupu.

Jelikož se rozšiřuje okruh přání našich klientů na zajištění i jiných než fotbalových, tenisových a hokejových zážitků rozšířili jsme naši nabídku také o zajištění vstupenek na významné ragbyové utkání v Anglii, Itálii, Irsku, Francii.

Pro fanoušky dobré hudby máme v nabídce standardní a VIP vstupenky na světové turné velkých hudebních ikon jako jsou aktuálně Coldplay, Madonna, Taylor Swift apod. Pro milovníky vážné hudby zajišťujeme během divadelní sezóny vstupenky na všechny operní představení v milánské La Scalle a dalších italských, německých, francouzských operních domech.