About us

Již osmým rokem Vám přinášíme nevšední sportovní a kulturní zážitky v podobě standardních a VIP vstupenek na mezinárodní akce roku. Klademe vysoký důraz na osobní přístup ke každému klientovi. Naše nabídka je ve většině případů tvořena klientům na míru, dle jejich specifických požadavků. Náš tým se skládá z profesionálních pracovníků s osobními zkušenostmi z oblasti hospitality services, hostess services, sportovního marketingu a v neposlední řadě jsme všichni velkými sportovními nadšenci.

Nechte se okouzlit jedinečnou atmosférou plného stadionu fanoušků a zažijte ten mrazivý pocit sladkého vítězství Vašeho oblíbeného týmu či sportovce. Zazpívejte si své oblíbené šlágry s hvězdami pop/rock music světového kalibru, setkejte se osobně se svými idoli ve V.I.P. prostorách a ochutnejte kulinářské umění předních evropských šéfkuchařů.

Fotbalovým fanouškům na sezónu 2015/2016 již tradičně nabízíme různé kategorie vstupenek na Premier League, Bundesligu, La Ligu, Serii A, Ligue 1 a také přinášíme novinky v podobě fotbalové Primeira League (portugalská liga). Připravujeme nabídku standardních a VIP vstupenek na EURO 2016 do Francie, Finále Ligy Mistrů v Miláně, Finále Evropské Ligy v Basileji.

Hokejovým fanouškům pro sezónu 2015/2016 nově nabízíme zakoupení VIP vstupenek na domácí zápasy hokejové HC Sparty Praha v pražské O2 aréně v rámci obnovené CHampions Hockey League a Extraligy ledního hokeje s luxusním cateringem a neomezenými nápoji!

Tenisovým nadšencům jako každým rokem zprostředkujeme pobyt na všech 4 grandslamech (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open) a společně podpoříme týmové zápasy ve Fed Cupu a Davis Cupu.

Nechte se hýčkat luxusem a svěřte se specialistům na jedinečné zážitky!!!